Ciekawy pomysł na kubki reklamowe z kawą

Posted on

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Gadżety reklamowe można rozdawać poprzez bezpośrednie lub pośrednie wręczanie ich klientom. Chodzi po prostu o to, że nie w każdym wypadku upominki będą dawane zainteresowanym szczegółami kampanii reklamowej. Bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystanie produktów, które są w regularnej sprzedaży, do tego, by wręczyć klientom gadżety reklamowe. W takim wypadku wystarczy tylko te gadżety reklamowe dołączyć do opakowania z produktami do sprzedania. Dzięki temu takie elementy trafią bezpośrednio do tych osób, które faktycznie są zainteresowane ofertą reklamodawcy. Wszystko to dlatego, że kupią produkt, a w zamian otrzymają upominek od przedsiębiorstwa.Wiele jednak zależeć będzie od tego, jakie produkty będzie się w ten sposób promowało. Nie bez znaczenia będzie również to, co zostanie w ogóle wybrane na gadżety reklamowe. Z pewnością kubki reklamowe w przypadku promocji napojów lub wyrobów do picia będą dobrym rozwiązaniem. Nie mniej jednak sprawdza się one nie tylko jako dodatek do promocji napojów, ale i kawy czy nawet herbaty.

Jak wykorzystać w kampanii kubek reklamowy?

Jeśli chodzi o Kubki reklamowe to najlepiej, jeśli będą stanowiły dodatek do kawy, niezależnie od tego, czy będzie to:

  • Kawa naturalna mielona,
  • Kawa naturalna ziarnista,
  • Kawa rozpuszczalna,
  • Mieszanka kaw typu cappuccino.

Jedyne co warto w takiej sytuacji wykonać to dobrać wielkość i kształt gadżetów reklamowych do rodzaju konkretnego produktu. W końcu w nieco innym naczyniu niektórzy piją kawę naturalną w innym mieszankę kawy i mleka. Dlatego właśnie dobranie takich gadżetów do sprzedawanych wyrobów będzie skuteczniejszym wsparciem dla kampanii reklamowej takich wyrobów.

Co znajdzie się na nadruku tych gadżetów

Przede wszystkim kubki reklamowe mają wspierać akcję promocyjną kawy. Dlatego właśnie na nadruku warto umieścić informacje z tym związane jak na przykład hasła reklamowe, w których treści zawarte będzie słowo kawa. Na pewno równie atrakcyjnie wyglądać będzie taki gadżet reklamowy, jeśli na jego powierzchni znajdzie się napis lub atrakcyjna fraza nawiązująca do tego napoju.

Tags: , ,